Kontakta oss

SPM Instrument AB
Box 504 | 645 25 Strängnäs
Telefon 0152-225 00
info@spminstrument.se

Besöksadress
Finningevägen 71
645 42, Strängnäs

Huvudkontoret ligger i Strängnäs, där också forskning och utveckling, huvuddelen av tillverkningen samt marknadssupport är stationerade. Strängnäs är också bas för den svenska försäljningsorganisationen.

Ring gärna till vår växel i Strängnäs eller använd vårt kontaktformulär här på hemsidan. Söker du kontakter till dotterbolag eller distributörer finner du det längst ned på sidan.

För information och förfrågningar om kurser, se vår kurskalender eller kontakta SPM Academy.

Vi ser fram emot att höra från dig!

Försäljning


Tomas Årman

Försäljningschef Sverige

Tel 0152-225 46 
Mob 070-330 84 38
tomas.arman@spminstrument.se

 

Karl-Magnus Karlsson

Innesäljare

Tel 0152-225 89
Mob 070-224 93 64
karl-magnus.karlsson@spminstrument.se

Johan Drigoris

Försäljningsingenjör Mellan

Mob 070-508 48 41
johan.drigoris@spminstrument.se

Andreas Engström

Försäljningsingenjör Norr

Mob 070-354 59 40
andreas.engström@spminstrument.se

Richard Larsson

Försäljningsingenjör Syd

Mob 070-245 24 40
richard.larsson@spminstrument.se

Installation, service och support


Niklas Krantz

Serviceingenjör

Mob 070-301 90 44
niklas.krantz@spminstrument.se

Fredrik Vinblad

Serviceingenjör

Mob 072-548 88 00
fredrik.vinblad@spminstrument.se

Johannes Sandell

Serviceingenjör

Mob 070-330 90 35
johannes.sandell@spminstrument.se

Robert Briby

Serviceingenjör

Mob 070-574 52 35
robert.briby@spminstrument.se

SPM Academy & Consulting


Christer Larsson

Utbildningsansvarig/Konsult

Mob 072-534 63 00
academy@spminstrument.se

Daniel Sandqvist

Utbildare

Mob 072-210 18 16
academy@spminstrument.se

Anders Hultman

Konsult

Mob 070-812 63 68
anders.hultman@spminstrument.se

Göran Almqvist

Konsult

Mob 070-627 47 73 
goran.almqvist@spminstrument.se